Posledný mesiac na prihlásenie do súťaže

Ostáva posledný mesiac na prihlásenie do súťaže EQUITONE – originálne odvetrané fasády. Vyplňte registračný formulár na www.originalnefasady.sk, nahrajte tam svoj projekt a vizualizáciu a staňte sa tohtoročným víťazom. Svoju prácu môžete prihlásiť do 31. mája 2019. Víťaz získa finančnú odmenu 600 eur.

Jednoduchý spôsob registrácie

Ako postupovať pri registrácii? Vyplňte jednoduchý registračný formulár na stránke www.originalnefasady.sk a priložte k nemu svoj projekt v elektronickej forme vo formáte PDF s rozlíšením minimálne 300 dpi a veľkosti maximálne 20 MB. Nezabudnite na finálnu vizualizáciu projektu vo formáte jpg z dôvodu online hlasovania na web stránke súťaže. Súťažiaci, ktorí sa registrovali v prvom kole registrácie a zatiaľ svoj projekt do formulára nepriložili, dostanú od organizátora mail s podrobným popisom, ako prácu na web stránku nahrať. Do finálového kola hodnotenia odbornej poroty postúpia len projekty ohodnotené vyučujúcim známkou A alebo B. Ostatné prihlásené práce budú zo súťaže vylúčené. Výsledky budú známe v októbri 2019.

 

Získaj finančnú odmenu

Vypracujte projekt existujúceho alebo fiktívneho objektu s použitím obkladového materiálu EQUITONE a aspoň jedného okruhu detailov tejto značky. Pri tvorbe svojho projektu sa môžete inšpirovať architektonickými dielami vo Fotogalérii alebo v magazínoch A+D na stránke www.originalnefasady.sk, ale aj na stránke vyhlasovateľa súťaže www.equitone.com. Traja najlepší získajú finančnú odmenu, a to v hodnote 600, 500 a 300 eur. Ďalší desiati účastníci sa môžu tešiť na vecnú cenu. Navyše máte možnosť zaujať širokú verejnosť. Okrem odbornej poroty si totiž svojho víťaza určia aj ľudia. Online hlasovanie na stránke www.originalnefasady.sk bude prebiehať od 1. augusta do 16. septembra 2019. Autor víťazného projektu v online hlasovaní získa tablet.

 Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.