Online hlasovanie verejnosti bolo ukončené

Cenu verejnosti v súťaži EQUITONE – originálne odvetrané fasády za rok 2019 získal projekt Materská škola. V online hlasovaní na stránke www.originalnefasady.sk získal tento návrh 3 838 hlasov.

Do finále 6. ročníka študentskej súťaže sa prebojovalo 15 prác študentov 5. ročníka odboru architektonické konštrukcie a projektovanie na Stavebnej fakulte STU. Autorkou víťazného projektu je Michaela Augustovičová, ktorá v hlasovaní trvajúcom od 1.8. do 16.9.2019 získala najväčší počet hlasov. Hlasovať bolo možné pre neobmedzený počet súťažných návrhov, avšak pre každý projekt len jedenkrát za 24 hodín.

 

Poradie online hlasovania:

  1. Materská škola – Michaela Augustovičová – 3 838 hlasov
  2. Polyfunkčný objekt Binarium – Michal Hakel – 2 628 hlasov
  3. Umelecké centrum – Nikola Turacová – 1 467 hlasov

 

Odovzdanie cien v októbri

Slávnostné vyhlásenie víťazov sa uskutoční v októbri na Stavebnej fakulte Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, kde bude autorke víťazného projektu v online hlasovaní odovzdaný tablet. Na slávnostnom odovzdávaní cien budú zároveň predstavení aj víťazi odbornej poroty 6. ročníka študentskej súťaže EQUITONE.Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.