Hlasovanie verejnosti o najlepší študentský projekt bolo spustené

Spoločnosť EQUITONE už po šiestykrát vyhlásila študentskú súťaž o originálnu odvetranú fasádu. Do finále postúpilo 15 projektov, z ktorých si ten najlepší môže zvoliť aj verejnosť. Online hlasovanie bolo spustené a potrvá do 16. septembra 2019.

„Cenu verejnosti získa súťažný projekt, ktorý do ukončenia online hlasovania dostane najviac hlasov. Víťaz získa tablet, ktorý mu bude odovzdaný v októbri na slávnostnom vyhlásení víťazov na Stavebnej fakulte Slovenskej technickej univerzity v Bratislave,“ hovorí Juraj Palamarčuk, projektový manažér EQUITONE pre Slovenskú republiku.

 

O hlasy verejnosti sa uchádza 15 projektov

Do finále 6. ročníka študentskej súťaže sa prebojovalo 15 prác študentov 5. ročníka odboru architektonické konštrukcie a projektovanie na Stavebnej fakulte STU. Ich úlohou bolo  spracovanie projektovej dokumentácie pre stavebný projekt a následne pre realizačný projekt existujúceho alebo fiktívneho objektu s použitím fasádneho materiálu EQUITONE a aspoň jedného okruhu detailov tejto značky. Projekty ohodnotené známkou A a B postúpili do online hlasovania verejnosti  aj finálového hodnotenia odbornej poroty. Víťaz poroty bude známy v októbri 2019.

 

Spôsob hlasovania

Odovzdať svoj hlas môžete jednotlivým projektom od 1. 8. do 16. 9. 2019. Hlasovať možno pre neobmedzený počet súťažných návrhov, avšak pre každý projekt len jedenkrát za 24 hodín. Kliknite na projekt, ktorý sa vám páči, stlačte srdiečko a takto odovzdajte hlas. Pri každom projekte sa zobrazuje doposiaľ získaný počet hlasov, pričom počet lajkov sa priebežne aktualizuje.

 

Hlasovanie prebieha na https://www.originalnefasady.sk/hlasovanie/Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.