Navrhni zaujímavý projekt a vyhraj

Zapoj sa do súťaže EQUITONE – originálne odvetrané fasády a hraj o atraktívne ceny. Navrhni zaujímavú fasádu a vyhraj jednu z troch finančných odmien alebo vecnú cenu. Zaregistruj sa na www.originalnefasady.sk ešte dnes.

Ak sa chceš zapojiť do súťaže, musíš vypracovať zaujímavý projekt existujúceho alebo fiktívneho objektu s použitím obkladového materiálu EQUITONE a aspoň jedného okruhu detailov tejto značky. Originálnymi architektonickými dielami sa môžeš inšpirovať na stránke www.originalnefasady.sk vo Fotogalérii alebo v magazínoch A+D, ale aj na stránke vyhlasovateľa súťaže www.equitone.sk. Výsledkom tvojho projektu musí byť poster v printovej podobe veľkosti 700×900 mm, poster v elektronickej forme vo formáte PDF s rozlíšením minimálne 300 dpi a veľkosti maximálne 20 MB a finálna vizualizácia projektu vo formáte jpg pre účely online hlasovania. Podmienkou účasti v súťaži je zároveň registrácia na www.originalnefasady.sk. Projekt je potrebné odovzdať vyučujúcemu do 9. mája 2018.

„Študenti sa môžu registrovať na stránke www.originálnefasady.sk už od 14. februára 2018. Druhé kolo registrácie bude prebiehať až po vypracovaní projektu a jeho ohodnotení vyučujúcim. Tí, ktorí postúpia do finálového kola, nahrajú cez registračný formulár na stránke svoj poster vo formáte pdf a vizualizáciu projektu vo formáte jpg. Stihnúť to musia do 31. mája 2018,“ opisuje spôsob registrácie Juraj Palamarčuk, projektový manažér EQUITONE pre Slovenskú republiku. O víťazovi rozhodne odborná porota. Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže prebehne v októbri 2018.

V prípade, že uspeješ a svojím projektom zaujmeš odbornú porotu, získaš jednu z troch finančných odmien vo výške 500, 400 a 300 eur. Ďalší desiati zúčastnení sa môžu tešiť na vecnú cenu. Okrem ceny odbornej poroty máš možnosť získať cenu verejnosti. Víťaz online hlasovania na stránke www.originalnefasady.sk, ktoré bude prebiehať od 1. augusta do 16. septembra 2018, získa tablet.Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.