Zaregistruj sa ešte dnes

Nový ročník súťaže EQUITONE – originálne odvetrané fasády je spustený. Preto neváhajte a ešte dnes sa zaregistrujte na stránke www.originalnefasady.sk. Víťaz získa finančnú odmenu vo výške 600 eur.

„Registrácia študentov piateho ročníka odboru architektonické konštrukcie a projektovanie Stavebnej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave na stránke www.originálnefasady.sk bola spustená. Úlohou súťažiacich je v tejto fáze vyplniť registračný formulár so svojimi osobnými údajmi a formulár odoslať. Druhé kolo registrácie následne prebehne až po vypracovaní projektu a jeho ohodnotení vyučujúcim. Študentov, ktorí získajú hodnotenie A alebo B, osloví organizátor prostredníctvom mailu s konkrétnym postupom nahratia posteru vo formáte pdf a vizualizácie projektu vo formáte jpg na stránku www.originálnefasady.sk. Registrácia do súťaže sa končí 31. mája 2019,“ vysvetľuje spôsob registrácie Juraj Palamarčuk, projektový manažér EQUITONE pre Slovenskú republiku.

Vyhraj 600 eur

O víťazovi súťaže rozhodne odborná porota. Ak bude tvoj projekt patriť k trom najlepším, získaš finančnú odmenu v hodnote 600, 500 alebo 300 eur. Ďalší desiati účastníci sa môžu tešiť na vecnú cenu. Navyše máš možnosť zaujať širokú verejnosť. Okrem odbornej poroty si svojho víťaza určia aj ľudia, ktorí budú hlasovať za svojho favorita na stránke www.originalnefasady.sk. Online hlasovanie bude prebiehať od 1. augusta do 16. septembra 2019. Autor víťazného projektu v online hlasovaní získa tablet. Slávnostné vyhlásenie výsledkov sa uskutoční v októbri 2019.

 

 

Vypracuj originálny projekt

Tvojou úlohou je vypracovať zaujímavý projekt existujúceho alebo fiktívneho objektu s použitím obkladového materiálu EQUITONE a aspoň jedného okruhu detailov tejto značky. Hodnotiť sa bude najmä architektonické riešenie stavby, čiže výber typu stavby, tvaru budovy, jej plánované využitie, napojenie na infraštruktúru, ale aj spôsob uplatnenia fasádneho obkladu a detailov EQUITONE, rozsah a kvalitu spracovania projektovej dokumentácie. Výsledkom tvojho projektu musí byť poster v printovej podobe veľkosti 700×900 mm, poster v elektronickej forme vo formáte PDF s rozlíšením minimálne 300 dpi a veľkosti maximálne 20 MB a finálna vizualizácia projektu vo formáte jpg pre účely online hlasovania. Originálnymi architektonickými dielami sa môžeš inšpirovať na stránke www.originalnefasady.sk vo Fotogalérii alebo v magazínoch A+D, ale aj na stránke vyhlasovateľa súťaže www.equitone.sk.Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.