Zaregistruj sa do súťaže už dnes

Čas na prihlásenie sa do súťaže EQUITONE – originálne odvetrané fasády sa kráti. Ostáva ti už len mesiac. Neotáľaj príliš dlho a vyplň registračný formulár na www.originalnefasady.sk čo najskôr. Projekt môžeš prihlásiť do 31. mája 2018.

Ako sa registrovať?
Spôsob registrácie je veľmi jednoduchý, stačí vyplniť formulár na tejto stránke. Urobiť tak môžeš už dnes, hoci finálnu podobu projektu ešte nemáš dokončenú. Po vypracovaní práce, jej odovzdaní vyučujúcemu a jej ohodnotení sa však nezabudni na www.originalnefasady.sk vrátiť. Do registračného formulára tentokrát pridaj aj tvoj projekt v elektronickej forme vo formáte PDF s rozlíšením minimálne 300 dpi a veľkosti maximálne 20 MB. Aby si splnil súťažné podmienky, pripoj zároveň finálnu vizualizáciu projektu vo formáte jpg z dôvodu online hlasovania na web stránke súťaže.

Arch. Zechner & Zechner

Čo je tvojou úlohou?
Tvojou úlohou je vypracovať projekt existujúceho alebo fiktívneho objektu s použitím obkladového materiálu EQUITONE a aspoň jedného okruhu detailov tejto značky. Originálnymi architektonickými dielami sa môžeš inšpirovať vo Fotogalérii alebo v magazínoch A+D na stránke www.originalnefasady.sk, ale aj na stránke vyhlasovateľa súťaže www.equitone.sk.

Čo získaš?
O víťazovi súťaže rozhodne odborná porota. Traja najlepší získajú finančnú odmenu v tejto výške:

1. miesto – finančná hotovosť v sume 500 Eur,
2. miesto – finančná hotovosť v sume 400 Eur,
3. miesto – finančná hotovosť v sume 300 Eur

Ďalší desiati zúčastnení sa môžu tešiť na vecnú cenu. Okrem ceny odbornej poroty bude prebiehať aj online hlasovanie o cenu verejnosti. Víťaz hlasovania získa tablet.Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.