Hlasujte za najlepší študentský projekt

Kto si zaslúži získať cenu verejnosti v súťaži EQUITONE – originálne odvetrané fasády a vyhrať tablet? Dajte hlas svojmu favoritovi a rozhodnite, ktorý študentský projekt je najlepší. Online hlasovanie na stránke www.originalnefasady.sk je spustené. Za svojich favoritov môžete hlasovať až do 16. septembra 2018.

Cenu verejnosti získa súťažný projekt, ktorý do ukončenia online hlasovania dostane najviac hlasov. Autor tohto projektu sa môže tešiť na tablet, ktorý mu bude odovzdaný na slávnostnom vyhlásení víťazov na Stavebnej fakulte Slovenskej technickej univerzity v Bratislave v októbri 2018.

 

Hlasovať môžete každý deň

Ako hlasovať? Stačí si vybrať projekt, ktorý sa vám páči a kliknúť na srdiečko. Hlasovať možno pre neobmedzený počet súťažných návrhov, avšak pre každý projekt len jedenkrát za deň. Dať hlas svojmu favoritovi však môžete každý deň počas celého trvania online hlasovania. Doposiaľ získaný počet hlasov sa pri jednotlivých projektoch priebežne aktualizuje.

 

Do finále postúpilo 17 projektov

Do online hlasovania verejnosti, rovnako ako do finálového hodnotenia odbornej poroty, postúpili všetky projekty ohodnotené známkou A a B riadne registrovaných účastníkov súťaže. Hlasovať tak môžete celkovo za 17 projektov. Výsledky online hlasovania budú zverejnené aj na internetovej stránke www.originalnefasady.sk.

 

Hlasujte tu: https://www.originalnefasady.sk/hlasovanie/Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.