Hlasovanie o cenu verejnosti bolo ukončené

Online hlasovanie na stránke www.originalnefasady.sk bolo ukončené. Najväčší počet hlasov a cenu verejnosti v súťaži EQUITONE – originálne odvetrané fasády získal projekt Galéria moderného umenia MODART.

Autorkou víťazného projektu je Nicole Pellerová, ktorá v hlasovaní trvajúcom od 1.8 do 16.9.2018 získala 2 681 hlasov. Na druhom mieste sa umiestila Veronika Klincová s projektom Jazdecké centrum. Tretím najlepším projektom v hlasovaní verejnosti je Športovo-relaxačné centrum autorky Stanislavy Holečkovej.

 

Poradie online hlasovania:

  1. Galéria moderného umenia MODART – Nicole Pellerová – 2 681 hlasov
  2. Jazdecké centrum – Veronika Klincová – 1 243 hlasov
  3. Športovo-relaxačné centrum – Stanislava Holečková – 946 hlasov

 

Vyhlásenie výsledkov

Autorka víťazného projektu v online hlasovaní verejnosti vyhrala tablet, ktorý jej bude odovzdaný na slávnostnom vyhlásení víťazov na Stavebnej fakulte Slovenskej technickej univerzity v Bratislave v októbri 2018. Súčasťou vyhlásenia bude zároveň aj predstavenie víťazov odbornej poroty a odovzdanie finančných odmien trom najlepším projektom v tohtoročnej študentskej súťaži.Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.