EQUITONE vyhlasuje študentskú súťaž

EQUITONE vyhlasuje už 5. ročník súťaže o návrh originálnej odvetranej fasády. Počas akademického roka 2017/2018 je úlohou študentov 5-teho ročníka odboru architektonické konštrukcie a projektovanie Stavebnej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave vypracovať projekt existujúceho alebo fiktívneho objektu s použitím obkladového materiálu EQUITONE a aspoň jedného okruhu detailov tejto značky.

„Študenti vypracujú projekty, ktoré po ukončení semestra najprv preskúma a ohodnotí vyučujúci. Práce so známkou A alebo B následne postúpia do finálového kola, v ktorom o víťazovi rozhodne medzinárodná odborná porota zložená zo zástupcov organizátora a ďalších odborníkov z oblasti stavebníctva a architektúry,“ vysvetľuje Juraj Palamarčuk, projektový manažér EQUITONE pre Slovenskú republiku. Pri posudzovaní projektov sa bude klásť dôraz najmä na architektonické riešenie stavby, čiže výber typu stavby, tvaru budovy, jej plánované využitie, napojenie na infraštruktúru, ale aj spôsob uplatnenia fasádneho obkladu a detailov EQUITONE, rozsah a kvalitu spracovania projektovej dokumentácie. Vyhodnotenie súťaže a vyhlásenie víťazov sa uskutoční na Stavebnej fakulte Slovenskej technickej univerzity v Bratislave v  októbri 2018.Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.